BLOG
Tanıştıralım Kariyerlianne.com - Annelere Özel Kariyer Sitesi
5 Ekim 2017 Perşembe

Yepyeni bir platform " kariyerlianne.com" Freelance , dönemsel ve parttime iş fırsatlarının yer aldığı. Biz de destekliyoruz. Kariyerlianne blogda yayınlanan röportajımızda da söyledim. Annelerin bu hayata katacağı çok şey var.

Devamını Oku
Kiddie Fest Ankara
5 Nisan 2017 Çarşamba

Muzipo Kids Ankara Ümitköy’ün mekan sponsorluğunda, Kiddie Home ve Fikir Terapisi organizasyonu ile Kiddie Fest, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü, 10:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşti.

Devamını Oku
Geleneksel Ebru Sanatı
15 Nisan 2016 Cuma

Ebru neden "Geleneksel" olduğunda şifa vericidir, ruhumuza ve zihnimize katkıları nelerdir? Eğitmenimiz Meltem Şimşek'in yazısından kısa bir bilgilendirme...

Devamını Oku
Çocuk Dostu Oteller
29 Mart 2016 Salı

Şehrin Çocuk Hali anneleri tarafından deneyimlenmiş ve kaleme alınmış çocuk dostu otelleri incelemek için; http://sehrincocukhali.com/mekanlar/cocuk-dostu-oteller linkini incelemenizi öneriyoruz.

Devamını Oku
Özel Moda Fen İÖO Yelken Direktörü ve eski Milli Yelkenci A.Serdar Ünsel ile Yelken Keyfi Üzerine...
25 Mart 2016 Cuma

Çocuklar geleceğe nasıl yelken açar? Yelken Derslerinin faydaları nelerdir? Her yaşta yelken yapılabilir mi? Kaç yaşında başlamak gereklidir gibi pek çok konu üzerine bilgiyi bulabileceğiniz bir söyleşiyi sizler için yazı haline getirdik.

Devamını Oku