BİZ KİMİZ ?
Hayat hızla akıp gidiyor. Bu hızlı akışın içerisinde biraz yavaşlayıp, kendinizi hatırlamaya, eğlenceli 
​ve​
 eğitici yeni fikirler deneyimlemeye ne dersiniz?
 
Ne kadar zamandır kendiniz için yeni bir şeyler yapmıyorsunuz? 
 
​"​
Vaktim yok, evime uzak, işime uzak, bu konuda yetenekli değilim,
​ ben herhalde​
 bunu yapamam, firmamız zaten bu eğitimi sağlıyor
​"​
 gibi cümlelerin altında, acaba kendimizi ne kadar gerçekleştirebiliyoruz? 
 
Kendinizi mutlu etmek, bilmediğiniz
​, merak ettiğiniz​
 bir konuda geliştirmek, geliştirdiğiniz bir konuyu başkaları ile paylaşmak, yeni öğrenimlerden, üretimden, paylaşımdan keyif almak
​,​
 belki de kendimize ve hatta çevremize verebileceğimiz en değerli hediye.
​..​
 
Mutluluk bulaşıcıdır ve kendimizi mutlu ettiğimiz sürece çevremizi de mutlu edebiliriz!
 
Kendimizi ve dolayısıyla çevremizi mutlu ederken
​;​
 geleceğimiz
​ ve​
 umutlarımız
​ olan
 çocuklarımız
​ın 
da öğrenecekleri, deneyimleyecekleri o kadar çok şey var ki
​!
Gelecekte
 ilerleyecekleri yolları belirlerken 
​keyif alarak 
öğrendikleri 
​ve deneyimledikleri ​
her yeni bilgi​
 onlara 
büyük bir 
​pozitif ​
​etki sağlayacak
.
 
Kısacası herkes için birlikte veya ayrı ayrı, burada veya seçilen farklı bir yerde, yapılan veya yapılması istenen pek çok keyifli etkinlik seçeneği Fikir Terapisi
' nde!
 
Siz en iyisi Kaplumbağa' yı takip edin.
NELER YAPIYORUZ ?

Geçmiş birikimlerimiz, gelecek planlarımız ve şimdimiz. Birikimlerimiz paylaştıkça, gelecek hayaller kurdukça, şimdi ise onu kaybetmedikçe değerli ve güzel.

Gündelik hayatımız genellikle oradan oraya koşturmakla ve bir yerlere, bir şeylere sürekli yetişmeye çalışmakla geçiyor. Arada bir durup, birkaç saatliğine de olsa bu tempoya ara vermek, kendimize verebileceğimiz en güzel hediye.

Herkesin hayattan keyif aldığı, eğlendiği, kendini dinlediği ve rahatladığı şeyler farklıdır. Kimi kişisel gelişimiyle, kimi sanatsal yönünü geliştirerek, kimi yeni tadımlar ve yeni keşifler yaparak, kimi de farklı kültürler tanıyarak anın keyfini çıkarır.

İşte bu nedenle Fikir Terapisinde birçok farklı seçenek var ve her biri sizleri birkaç saatliğine de olsa kendinizle buluşturmak için düzenlendi.

Şimdi kendiniz için biraz vakit ayırmaya ne dersiniz?

Söz veriyoruz tekrar güncel hayatınıza dönerken daha keyifli ve daha verimli olarak buradan ayrılacaksınız.

Bu arada siz bize gelemiyorsanız, biz de size gelebiliriz.

Ya da aradığınız başlığı bulamıyorsanız, sizin için biz bulabiliriz.

Tabi tüm bunları yaparken, çocuklarımızı da unutmuyoruz. Onlar içinde hem eğlenip hem öğrenebilecekleri birçok atölye var. Bazen çocuklarla birlikte bir etkinlik yapmak veya onlar yaparken minik ikramlar eşliğinde biraz sakinlemek iyi geliyor. Bizden söylemesi.

Daha da detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları tıklayabilirsiniz.

ATÖLYELER
Kimi zaman hobimize vakit ayırmak, kimi zaman kafamızı farklı işlerle meşgul etmek, kimi zaman dinlenmek ve rahatlamak kimi zaman ise eğlenmek için kendimize birkaç saat ayırarak, bir yol gösterici eşliğinde veya içinizden geldiği gibi katıldığınız aktivitelerde Fikir Terapisi ayrıcalığını yaşamak ister misiniz?

Kendi işinde uzman ve işini severek yapan eğitmenler, kalabalık olmayan ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ortam, lezzetli ikramlar, kendinizi dinleyebileceğiniz,eğlenebileceğiniz, yeni deneyimler edinebileceğiniz bir kaç saat kulağa hoş geliyor, değil mi?

Emin olun ruhunuza da çok iyi gelecek. Tek yapmanız gereken takvimden sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz atölyeleri seçmek ve kendinizi ödüllendirmek. Sadece kendiniz değil, sevdikleriniz, arkadaşlarınız, oluşturduğunuz bir grup ya da çalışanlarınız da olabilir. Ne dersiniz? Bizce bunu hak ediyorsunuz..
GEZİCİ ATÖLYELER
Bir atölyemize katıldınız ve memnun kaldınız, bunu arkadaşlarınızla da paylaşmak istiyorsunuz veya atölyemize katılmak istiyorsunuz ama farklı bir mekanda ve kendi grubunuzla...
Özel bir günde ya da sadece keyifli, farklı bir gün geçirmek için. Hepsi mümkün. Tek yapmanız gereken; bir atölye seçip, grubunuzu oluşturmanız ve bizimle iletişim kurmanız. Tüm aşamalarda biz de size destek oluyoruz ve birlikte farklı mekanlarda da harika atölyeler planlıyor ve uyguluyoruz.
KONUŞMA PARTİLERİ
Öğrencilik yıllarımızda daha aktif olarak kullandığımız yabancı dilimizin kullanım oranı çalıştığımız işlere, yaşadığımız ve bulunduğumuz yerlere, seyahat sıklığımıza göre değişiyor. Kullanmamız gerektiği ya da istediğimiz zamanlarda da kullanılmamaktan dolayı unutulmuş ve körelmiş olması bizi zorlayabiliyor. Hata yapmaktan, başkaları tarafından olumsuz tepki almaktan, aksanın beğenilmemesi endişesinden ötürü yabancı dil kullanımımız kısıtlanıyor. İş yerinde yapılan yazışmalar, alt yazısız izlenen film ya da diziler, yabancı haber kanalları kulak dolgunluğuna katkı sağlasa bile konuşmanın yerine geçemiyor.
TADIM
Uzaklardan ya da yakınlardan, geleneksel ya da füzyon, yeni sofralarda bulunmak, yeni tatlar denemek, damak zevkinizi geliştirmek, evde yapmaya cesaret edemediğiniz veya vakit ayıramadığınız lezzetleri denemek, her gün kullandığınız veya keyif için arada yudumladığınız tatların tarihsel yolculuğunu öğrenmek, detaylarını keşfetmek ister misiniz?

Cevabınız 'EVET' ise o zaman etkinlik takvimimizi takip edin.
KİŞİSEL GELİŞİM
Yaşamımız boyunca pek çok farklı konuda yeni bilgiler öğrenir, yeni deneyimler edinir ve kendimizi geliştiririz. Bunu yaparken de hepimizin beklentisi farklı olsa da, sosyal, iş ve özel hayatımızda daha etkili, verimli ve güçlü olmak, yaratıcı düşünce, karar alma ve iletişim becerilerimizi geliştirmek, potansiyelimizin farkına varmak ve mutlu olmak bu beklentilerin en başında gelir.

Siz yeter ki kendinizi gerçekleştirmek ve mutlu olmak istediğiniz alanı seçin, hayatınız ve kendiniz için bir adım atın, hayat size koşarak gelecektir..
ÇOCUK ATÖLYELERİ