Kiddie Fest Ankara

1 Nisan 2017 Kiddie Fest Ankara
Her yaştan miniğe dolu dolu eğlence…

Muzipo Kids Ankara Ümitköy’ün mekan sponsorluğunda, Kiddie Home ve Fikir Terapisi organizasyonu ile  Kiddie Fest, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü, 10:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşti. Gün içinde ortalama 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşen Kiddie Fest’te 10 marka, ürünleri ile stant açtı, takipçileri ile buluştu ve festivale renk kattılar.

9 Farklı Etkinlik alanı, 65 Atölye 

Ortalama 1000 ziyaretçinin katıldığı Kiddie Fest’te, 9 farklı etkinlik alanında, farklı yaş ve ilgi alanlarına göre 65 atölye yapıldı.

0-3 yaş grubu için, 3-6 ve 6+ yaş grubu için, Muzipo Kids, Anne Her Yaşa Akıl Oyunları, That’s My Fun, Qierpy, Mucit Atölye, Joimove Türkiye – Sinem Erim Tipi, Unigo, Dahiler Kulübü, Esse Niro, Kubika Toys- Hama Boncukları, Pakolino,  Vecihi Hürkuş Müzesi Derneği, Start Play School, Atalya Uniq Çocuk ve Bam Bam Pony Club’ın atölye sponsorlukları ile bilim, sanat, beden, müzik ve hareket atölyeleri, kitap okuma, akıl oyunları, boyama ve mutfak atölyeleri gibi birçok etkinliğin yer aldığı Kiddie Fest’te her yaştan minik dolu dolu eğlendi.

Ankara Annelerinden harika konuklarımız vardı.

@ankara.anneleri , @annekazblog , @gulshendogan, @cocuklankara @cocukcabaskent, @hassasanneetkinlik, @derinannee ve bir çok sevgili Ankara annesi konuğumuzdu. Uzun süre birbirini görmeyen pek çok anne birbirini görmüş ve sohbet etmiş, çocuklar da doyasıya eğlenmiş oldular. Konuklarımız ve katılan tüm annelere katılım veya desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz.

Çok yakında yeniden Kiddie Fest …..

Katılımcılarımızdan, ziyaretçilerimizden ve çevremizden aldığımız olumlu tepkiler ile ve elbette gelen eleştirileri de değerlendirerek her zaman daha iyisini çocuklarımız ve ebevenyler için oluşturmak amacı ile bazen konsept bazen büyük , bazen İstanbul’da bazen ise farklı şehirlerde çok yakında tekrar hayata geçecek.Takipte kalın @kiddiefest . Sevgiler.